1. Bendros sąlygos ir taisyklės

Šiame puslapyje pateikiamos MadFauna taisyklės ir sąlygos. Labai svarbu perskaityti šią informaciją prieš užsakant bet kokius produktus iš mūsų svetainės. Jūsų pirkimas iš mūsų reiškia, kad sutinkate su šiomis sąlygomis. Konkrečiam užsakymui taikomos sąlygos, kurios buvo galiojančios užsakymo pateikimo metu.

Užsakant iš MadFauna patvirtinate, kad esate ne jaunesni nei 18 metų arba turite tėvų arba teisėtų globėjų sutikimą ir sutinkate su mūsų sąlygomis.

Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, turėtumėte susilaikyti nuo MadFauna svetainės naudojimo ir prekių pirkimo. Norint išvengti painiavos, pažymime, kad negalite dalinai sutikti su šiomis sąlygomis, nebent mes ir jūs susitarsime raštu kitaip.

Nepriimame jokios rizikos ar atsakomybės, jei visiškai arba iš dalies neperskaitėte šių sąlygų, net jei tai leidžiama.

  1. Asmeninės duomenys

Kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje, visi jūsų pateikti duomenys yra renkami siekiant užtikrinti sklandų užsakymo ir pristatymo procesą.

  1. Mokėjimo sąlygos

Iki apmokėjimo visi produktai yra MadFaunanuosavybė. Paliekame sau teisę nesiųsti prekių, jei mokėjimas buvo atmestas arba kyla kokių nors su tuo susijusių problemų.

Kaina, kurią taikome jūsų užsakymui, yra ta, kuri buvo nustatyta pirkimo dieną. Siuntimo išlaidos nurodomos prieš patvirtinant pirkinius. Jūsų kredito kortelės informacija nėra saugoma, todėl visas mokėjimo procesas yra visiškai saugus.

Turėkite omenyje, kad jūsų regione gali būti taikomi vietiniai mokesčiai. Išsami informacija pateikta Pristatymo sąlygose.

  1. Pristatymas

Reikia paminėti, kad į mūsų paslaugas neįeina muitas/importo mokesčiai. Už šiuos mokesčius atsakingas gavėjas, ir jie nustatomi pagal šalies, į kurią prekės siunčiamos, taisykles.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie pristatymą, perskaitykite mūsų pristatymo sąlygas.

  1. Pristatymo problemos

Jeigu kiltų problemų dėl jūsų užsakymo pristatymo, nedvejodami susisiekite su mumis, ir mes stengsimės jums padėti. Mes vertiname mūsų klientus ir siekiame teikti aukščiausios kokybės produktus bei patirtį. Tačiau kartais gali pasitaikyti problemų. Jei turite kokių nors prekių problemų, mes dėsime visas pastangas, kad jas išspręstume ir jūs būtumėte patenkinti.

  1. Teisė atsisakyti nuo sutarties

Jūs turite teisę atšaukti savo užsakymą susisiekę su mumis adresu info@madfauna.eu. Pagal 2013 m. vartotojų sutarčių (informacijos, atšaukimo ir papildomų mokesčių) reglamentus (toliau – CCR) arba kitus Europos Sąjungos vartotojų teisės aktus, jūs turite teisę atšaukti užsakymą. Tai reiškia, kad tam tikru atšaukimo laikotarpiu galite grąžinti prekes ir atgauti pinigus. Bet kokios grąžinamos prekės turi būti grąžintos originalioje būklėje, su visomis etiketėmis ir tinkamai supakuotos.

  1. Prekių ir pinigų grąžinimas

Jei prekė neatitinka kokybės reikalavimų arba jūs gavote netinkamas prekes, turite teisę pakeisti prekes arba susigrąžinti pinigus. Jei norite grąžinti prekes, susisiekite su mumis per 30 dienų nuo jų gavimo.

Mes džiaugiamės galėdami pranešti, kad turime išimtį vienai iš mūsų produktų kategorijų – akiniams. Norint grąžinti akinius, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda per 30 dienų nuo jų gavimo. Jie jums suteiks grąžinimo procedūrą ir visą būtiną informaciją.

Jei grąžinate prekes, visi grąžinimo išlaidų ar pristatymo išlaidų sumokėjimo mokesčiai yra jūsų atsakomybė. Grąžinimas bus atliktas tik į jūsų pradinį mokėjimo metodą. Grąžinimo tvarka ir laikotarpis gali skirtis priklausomai nuo jūsų pasirinkto mokėjimo metodo.

Dėl išsamesnės informacijos apie grąžinimus ir pinigų grąžinimą žiūrėkite mūsų Grąžinimo politiką.

Tikiame, kad šios taisyklės ir sąlygos užtikrins abipusę jūsų ir mūsų saugumą ir patogumą. Jei turite papildomų klausimų ar reikalavimų, prašome nedvejodami susisiekti su mumis.